- Joined
- Mar 14, 2025
- Messages
- 3,887
- Reputation
- 5,369
- Location
- a tub full of diamonds and pearls
- Guild
- Ingen
It cost 15 dollars and it tastes like tutti frutti, its not even the right shade of pink AND its 500 Kcal per serving why didn't I just choose chocolate instead